Produent borówki amerykańskiej. W panelu dyskusyjnym na Global Berry Congress wziął udział przedstawiciel polskich producentów borówki Mateusz Pilch Przedstawiciele polskich plantatorów zaprezentowali Polskę jako kluczowego dostawcę borówki na najbardziej wymagające rynki na świecie. Podczas Global Berry Congress w Rotterdamie pozycję Polski, wyzwania i szanse dla polskich plantatorów przedstawiła Dominika Kozarzewska - Prezes Grupy Producentów Owoców "Polskie Jagody", a jednym z panelistów był Mateusz Pilch z BerryGroup.

Cały artykuł w serwisie jagodnik.pl

Czytaj więcej...


Polskie borówki podbijają świat. Sukces borówkarzy doceniany przez zagranicznych partnerówNa berlińskich targach Fruit Logistica 2016, po raz pierwszy promowało się zrzeszenie producentów borówki amerykańskich Polish Berry Cooperative. Jest to inicjatywa, którą tworzą już 3 grupy naszych producentów borówki – Polskie Jagody, Podkarpacka Grupa Producentów Borówki Elliot i wielkopolski Berry Group.

Cały artykuł w serwisie sadyogrody.plCzytaj więcej...

POLSKA jest największym producentem borówki amerykańskiej w Europie.
Berrygroup eksportuje borówkę do ponad 20
krajów na 4 kontynentach. Świadczy to o najwyższej jakości owoców i wysokim standardzie naszych działań biznesowych.berries BRC foodberries global GAPberries Leafberries Graspberries Sedex

 
 
 

borówki amerykańskie dofinansowanie